O studiu

Studio Loving Heart - Milující srdce, je harmonickou oázou pro setkávání lidí, tvoření, rozvíjení kreativity, i osobní rozvoj. Poskytuje bezpečné a láskyplné prostředí přímo v historickém centru Olomouce, kde se Vám dostane láskyplné péče pro tělo i duši.

  • Ve studiu se lidé mohou potkat s rozsáhlou škálou činností a širokou nabídkou služeb.
  • Náplní studia jsou masáže a terapie poskytované klientům s největším respektem a láskou.
  • Hlavním lákadlem je křišťálová terapie, která je v České republice ojedinělá a má úžasné výsledky při harmovizaci naší vnitřní duchovní podstaty a těla.
  • Loving Heart organizuje také řadu kurzů a prožitkových seminářů zaměřených na osobní rozvoj a kreativitu.
  • V Loving Heart se mohou zájemci a nadšenci dostat pod pokličku filmařské profese, kde objeví práci s kamerou, střihu a postprodukci. Naučí se rychle natočit své vlastní video a kompletně zpracovat za asistence profesionálního filmaře a editora.

A kdo se v Loving Heart stará o klienty? 

Libor Jeřábek

LOVING HEART je nový začátek v mém životě, jehož podstatou je podělit se o zkušenosti po více než 25 letech meditací a osobního rozvoje. Tělo je naším chrámem a je nutno o něho pečovat jak po psychické, tak fyzické stránce. Miluji dávat dotyky s láskou a něhou ve vysoce meditativním vědomí.     Bude mi ctí nabídnout Vám můj zájem, něhu a lásku. Těším se na společně strávený čas a věřím, že to bude pro nás všechny výjimečné.

Jana Pospíšilová

Moje životní cesta mě přivedla k tomu, že už bezmála deset let pomáhám lidem zorientovat se v jejich životech. Věnuji se především ženám a kultivaci ženské energie. Převážnou náplň mé práce tvoří vaginální mapování a léčení jizev. Ve studiu se věnuji také masážím. Ke klientům přistupuji s láskou, respektem a porozuměním a snažím se, aby v danou chvíli správně pochopili to co mají a odcházeli obohacení. Těším se na společné chvíle, sdílení a vznik nových třeba i přátelských vztahů.

Kontakt:
tel.: 777 980 554
e-mail: libor@lovingheart.cz

Kontakt: 
tel.: 736 643 409
e-mail: jana@lovingheart.cz