Relaxační a harmonizační masáže

V příjemné atmosféře našeho studia, podrtžené světlem svíček a hladivou hudbou, si mohou klienti dopřát dokonalé uvolnění těla i mysli. 

Ženy i muži si zde odpočinou při proceduře, která využívá vtírání vonných olejů do pokožky. Tato metoda je známá již mnoho tisíciletí a její účinky na organismus jsou velmi přínosné. 

Ayurvédské léčení natírání teplým olejem má pro funkci naší pokožky velmi uzdravující efekt. Vzhledem k tomu, že kůže pokrývá celé naše tělo, zasluhuje si maximální péči.                   

Použití esenciálních olejů má viditelný vliv na celkový vzhled, tonalitu pokožky a zejména omlazující efekt je nepopiratelný.

Kvalitní oleje, příjemné a teplé prostředí studia, respektující a láskyplný přístup a hýčkající ruce masérů zaručují nezapomenutelný zážitek. 

Při masážích je ke každému klientovi přistupováno s největším respektem a dodržováním hranic. Je kladen velký důraz na pocit bezpečí a důvěru mezi přijímajícím a dávajícím. 

Zkušenosti klientů s masážemi


Margita

Olomouc

Ahoj všem ženám, které mají potřebu se nechat hýčkat. U Janky jsem absolvovala energetickou masáž a od prvního okamžiku jsem cítila, že jsem na tom správném místě. Janka je velice jemná, ale zároveň silná, vnímavá a pečlivá. To je ale jenom jedna půlka krásného prožitku. Pokud se vaše mysl ztiší a celá se odevzdáte do její péče, může vzniknout nádherné propojení, jehož výsledkem je nejenom uvolnění fyzického těla. Na podporu vnitřní ženy mohu jenom doporučit.