Vaginální mapování

Vaginální mapování je metoda, která vědomým dotykem zcitlivuje tkáň vaginy a obnovuje prožívání intimity.

Prostřednictvím této techniky se ženy učí znovu plně přijmout samu sebe a navázat potřebný vztah se svou Yoni (vaginou).

Přijímátí této techniky s sebou nese prožívání emocí, pocitů a stavů, které uvolňují zablokovanou energii i fyzické tkáně.

Proces mapování dovoluje ženě návrat k její celistvosti, ženskosti, podstatě a léčí ženskou energii v celé její síle, bouřlivosti a pestrosti.

Ženě se v Yoni ukládají pozitivní, ale i negativní prožitky. Ty mohou být spojené s fyzickým tělem, nebo s emocemi, jako jsou například strach, stres, křivdy, bolest a podobně.

Touto technikou lze pracovat s bloky, jejichž přína může být různá. Například:

  • intimní ochladnutí mezi partnery - nechuť k sexu jak od ženy, tak od muže
  • frigidita žen
  • komplikovaný porod (nastřižení nebo natržení hráze, klešťový porod)
  • gynekologické zákroky
  • sexuální zneužití
  • nevěra
  • jiná emocionální zranění z oblasti intimity a sexuality - nešetrné zacházení ze strany partnera, necitlivé slovo či věta pronesená v intimní chvíli, intimní chvíle, kterou žena dovolí, aniž by to sama cítila či chtěla...
  • oslabení ženské energie
  • partnerské problémy

Zachycení těchto prožitků se v yoni projevuje jako zatuhlá místa, různé jizvičky nebo bouličky. Tato místa jsou zdrojem neustálého podvědomého napětí.

To se pak promítá do potřeby rychlého sexu, při kterém se takováto zranění nestihnou otevřít, nechuť k hlubší intimitě, nechuť k sexu nebo jeho úplné odmítání.

Mapování postižená místa probouzí a uvolňuje z nich pocity a emoce. Při sezení je žena konfrontována s pocity, jako jsou například bolest, necitlivost, potěšení či vztek.

Technika umožňuje tyto okamžiky procítit a rozpustit. Žena se tak dostává do vlastního středu, získává vnitřní svobodu, vyšší sebevědomí a dostává se znovu do kontaktu sama se sebou.

Znovu přijímá svou ženskou sexualitu a hloubku a potěšení ze sexuálního života.

Jak probíhá sezení?
Úvodem sezení je rozhovor, který trvá tak půl hodiny až hodinu. Jeho základem je zjistit, jak se žena cítí, jestli umí pojmenovávat své pocity a jestli si je jich vědoma.

Dalšími tématy jsou její vztah k intimitě, k mužům a k sexualitě vůbec. Dotýkáme se i jejího sexuálního života. Nepostradatelnou informací je také to, co od mapování očekává a jaký je její záměr.

Základním kamenem k rozpouštění bloků je vědomá pozornost ženy na dané místo, dech a pohyb. Mapování probíhá velmi jemným a citlivým dotykem na tkáni yoni.

Klientka si celé mapování řídí sama a předkládá terapeutovi své potřeby. Koriguje si, které oblasti v yoni se budou věnovat, intenzitu i druh pohybu. Všechno podle svých vlastních pocitů.

Na konci má klientka dostatek prostoru pro odpočinek a doznění právě prožitého.

DÉLKA SEZENÍ: 3 - 3,5 hodiny
CENA: 2 500 korun 

Zkušenosti klientů z vaginálním mapováním

Martina V.  

Olomouc

Paní Janku jsem si našla prostřednictvím internetu a ihned se mi zalíbila:-)) S manželem se snažíme několik měsíců o miminko, jsme zdraví, ale přesto se nám nedaří. S metodou vaginálního mapování jsem se setkala poprvé a mohu upřímně říci, že se cítím výrazně lépe, jsem mnohem vnímavější vůči sobě, okolí, zvýšila se mi aktivita, necítím se unavená. Dokonce se mi hodně zlepšil zrak (jsem krátkozraká a nosím brýle se čtyřmi dioptriemi) a sluch. Všechno pozitivní ode mě se podvědomě přenáší také na manžela, aniž by musel někam docházet. Po pár návštěvách se cítím jako znovuzrozená a ve výrazně větší duševní pohodě a kondici. Stres, podvědomé svírání v oblasti podbřišku mi téměř zcela zmizelo. Paní Janka je prostě můj anděl v lidské podobě:-)) Jsem ráda, že někdo takový jako Janka existuje a je tady pro nás všechny, kteří pomoc vyhledají:-))