Křišťálová - světelná sestava

Studio Loving Heart představuje absolutní novinku na českém trhu - 

harmonizace pomocí krystalů horského křišťálu. 

Tato metoda je velmi účiná a přátelská a lidé si ji okamžitě zamilují. 

Křišťály mají na lidský organismus léčebný a harmonizační efekt. 

Křišťálovou sestavu je možné ve studiu i zakoupit. 

Na co je jsou křišťály vhodné?

Křišťálový systém propojuje moderní technologie s prastarými znalostmi. Je založena na metodě používané při harmonizaci čaker. Obsahuje sedm unikátně broušených křemenných "Vogel" krystalů specifické čistoty, které jsou fixovány v řadě za sebou pod nastavitelným úhlem směřujících na tělo.

Světelné paprsky procházejí krystaly a ozařují čakry svou příslušnou barvou a frekvencí. Křemenné krystaly fungují jako přirozené lasery. Energie zvyšuje rychlost v jádru a jejich zesílené vibrace jsou přenášeny do čaker prostřednictvím světelných paprsků. Má mnoho léčebných účinků na organismus a zklidňující efekt.

Otvírá energetické dráhy, přes které se nabíjí životní energie. Člověk je pak odolnější vůči negativním dopadům na jeho osobnost. 

Kde je vhodné křišťálovo světelnou sestavu používat? 

Wellness centra a hotely

je vynikajícím doplňkem při práci s klienty v zavedených provozovnách. Luxusní design dotváří nádhernou atmosféru a zcela unikátní pocit něčeho vyjímečného. Kombinace dřeva, kovu a přírodního křišťálu je velmi vkusným interierovým klenotem, který navíc harmonizuje a napomáhá klientům klidu a relaxaci. 

Doma

Krištálovou sestavu Chacrys mohou lidé využít i v pohodlí svého domova. Přírodní design zapadne do každého interiéru jako klenot. Je lehce poskladatelný a manipulace díky pojezdovým kolečkám je velmi pohodlná. Využívat ji mohou i děti, pro které mají křišťály velmi pozitivní a zklidňující efekt.

Terapie
Vynikajícím způsobem doplňuje práci masérů, terapeutů o nový způsob práce s klienty, který je velmi příjemný a prakticky bezpracný. Terapeutům se tak otevírají zcela nové možnosti práce s klienty. Je výborným doplňkem s jinými druhy terapií. Její jedinečnosť dává možnost rozšíření terapeutických služeb, nebo umožňuje začít novou kariéru terapeuta. Velmi podstatnou složkou je také návratnost investic, ziskovost a velmi pozitivní efekt na zdraví klientů.

Kdy je vhodné jít na křišťálovou terapii?

 • když se klient cítíí unavený a bez energie
 • když v poslední době prožívá stresové období
 • preventivně, když chce zůstat zdravý
 • když je člověk nemocný a touží po účinnější léčbě
 • když chce rychle zregenerovat, odpočinout si nebo meditovat
 • když chce být úspěšnější ve své práci, studiu nebo v soukromém životě

Příznivý účinek horského křištálu se osvedčí u každého, kdo se s důvěrou a láskou zaměří na léčbu.

Nezáleží na věku, kdokoli může tuto terapii aplikovat bez rizika vedlejších a nežádoucích účinků a zažít harmonii v každodenním životě.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

30 minutové programy

 1. Všechna světla září rovnoměrně a dodávají energii každé z čaker.
 2. Můžeš si vybrat konkrétní světlo, v tomto případě světlo září po dobu 30 minut.
 3. Světla se rozsvěcí jedno za druhým, každé světlo září 3 minuty a nakonec všechna světla září po dobu 9 minut.
 4. Světla se rozsvěcí jedno za druhým a střídají se každých 5 vteřin.

Pokud člověk potřebuje delší čas na uvolnění a doplnění sil, může si vybrat z delších programů.

45 minutové programy

 1. Všechna světla září najednou a plní energií tvé tělo.
 2. Můžeš si vybrat jedno světlo, které nasměruje energii na konkrétní čakru.
 3. Světla se rozsvěcí jedno za druhým a nakonec všechna září po dobu 9 minut.
 4. Světla se rozsvěcí jedno za druhým a střídají se každých 5 vteřin.

Zkušenosti klientů s křišťálovou terapií

Křišťálová terapie má stovky spokojených klientů. Zde jsou příběhy některých z nich.

Nikol Drobná

Zlín

Křišťálovou terapii mohu jedině doporučit... uvolníte se a začnete cítit krásné teplo, nepopsatelny zážitek slovy...... Mě pomohla i při akutních bolestech břicha hned napoprvé. Tento zážitek doprovázen kouzelným člověkem Liborem je nezapomenutelný. Jeho péče a přístup je opravdu velmi pozitivní. Už se těším na další shledání u křišťálové terapie.

Andrea Štefancová Gáži

Dubnica nad Váhom

Na kryštálovú terapiu ma priviedol moj muž. Hneď od prvého okamziku som cítila, že som na správnom mieste. Priebeh terapie je veľmi príjemný a ukludnujuci. Po terapii som bola ako v 7 nebi a začali sa diať rôzne super veci. A Libor má fantasticky prístup a môžete sa s ním porozprávať o všeličom čo vás trápi a aj teší. Som rada, že ho poznám a na terapiu sa budem určite vracať veľmi rada.

Eva Kvasničková

Stříbro

V rámci dovolené s kamarádkou jsem absolvovala pobyt s křišťálovou barevnou esencí. Nevěděla jsem do čeho jdu, kamarádka objednávala a nic víc neřekla, ještě navíc, jsem šla jako první. Ulehla jsem na lůžko a začaly se dít zázraky. Každý to máme jiné, dostáváme jen to, co potřebujeme a já asi potřebovala hodně :-). Vnímala jsem jak každá z čaker se mnou promlouvá, rozsvěcí se stejně jako křišťály a povídáme si na úrovni duše. Každý křišťál předal čakře své poselství, své verše v napojení. Ležela jsem a vychutnávala hloubku spojení, vlny radosti projížděly celým tělem. Každý křišťál je živá bytost a umí hovořit. Vše se chýlilo ke konci, rozloučila jsem se s jednotlivými krystaly a celým přístrojem. Změnilo mě to hodně, zůstalo napojení na jednotlivé čakry ve formě veršů, zůstala i vnitřní radost. Děkuji za možnost pobýt v křišťálové barevné esenci.

Jana Pospíšilová

Olomouc

Vůbec jsem netušila, co mám od křišťálové terapie očekávat. Ve výsledku jsem jimi byla naprosto uchvácená a to z toho důvodu, že jsem si konečně po dlouhé době opravdu pořádně a kvalitně odpočinula. Načerpala jsem energii a prožila si skvělé vize. Meditovat jsem celkem zvyklá, ale takové barvy a obrazce, které jsem viděla pod křišťály, takové se mi při běžné meditaci nikdy neukázaly. Navíc jsem odcházela s obrovským vnitřním pocitem klidu, naplnění a uvědomovala jsem si, že tam kde jsem, tak je to správně a že i všechno, co se děje, tak je správně. Křišťály doporučuju opravdu každému, protože každému přinesou přesně to, co v danou chvíli potřebuje. 

Tibor Horňák

Dubnica nad Váhom

Ďakujem za príležitosť byť vystavený účinkom kryštálovej terapie . Po terapii sa cítim vždy skvele. Utvrdzujú ma v tom, že mať harmonizované čakry je pre mňa rovnako dôležité ako zdravá strava. S radosťou odporúčam ďalším ľuďom


Vanda Čermáková

Zvolen

Ahoj. Moja skusenost s kristalovou terapiu: Je to ako kupel v blazenosti', kde vsetky bunky zacinaju vibrovat v radosti:-) A kde je radostny stav, tam nastupuje uzdravovaci proces na vsetkych urovniach.Prenadherny uzasny pocit slobody aj spojenia v jednom....

Michaela Šimanská

Olomouc

Křišťálovou terapii mi doporučila známá a hned při prvním setkání s Liborem jsem věděla,že jsem na správném místě.Neumím meditovat a úplně vypnout myšlenky,ale pod křišťály mi to jde samo.Cítím pod nimi nepopsatelný vnitřní klid a vize,které se mi pod nimi odehrávají jsou úžasné.Doporučuji všem,kteří se chtějí v životě někam posunout.


Petra Němečková

Olomouc

Křišťály byly krásné, díky jejich energii jsem se dostala do "jiných dimenzí", napůl bdění, napůl snění, hlavou plulo mnoho myšlenek, které jsem ale neměla potřebu zchytávat, mohly jen plout. To, co zůstalo, byly vhledy do různých oblastí mého života apročištěný energetický kanál. Rozproudila se tvůrčí energie, kterou jsem hned využila pro nový projekt Krásná a nenásilná terapie. Děkujikomentar od Petry Němečkové z Olomouce 

Kristyna Nečasová

Olomouc

Na křišťálovou terapii jsem přišla hodně emočně rozhozená po ostré hádce s partnerem. Skoro jsem nemohla mluvit a tekly mi slzy, jak jsem na tom byla špatně.

Po hodince strávené pod křišťály jsem se krásně uklidnila a byla jsem schopná zase normálně fungovat. Těším se, až zase přijdu na tuto skvělou terapii a budu si užívat její účinky.

Jestli vás trápí emoční, duchovní nebo tělesné potíže, určitě terapii vyzkoušejte. Libor je navíc velmi laskavý a naladěný, vždycky mi pomohl a dobře rozuměl, co se ve mně děje. Ani jsem nemusela skoro nic vysvětlovat. Cítím se v jeho přítomnosti krásně opečovaná a cítím od něj velký zájem o mě jako o klientku.

Zdeňka Revendová

Zlín

Při první terapii křišťály ve studiu Loving heart jsem po prvních vteřinách nemohla dýchat, protože síla křišťálů byla na moji rozhodnou psychiku a srdeční čakru moc. Libor okamžitě snížil intenzitu a pak už mi bylo úžasně. Rozsvěcoval se jeden křišťál za druhým a já cítila v tom místě zvláštní teplo. Při druhé terapii jsem již zvládla křišťály v plné síle bez problémů a když jsme skončili, tak jsem zjistila, že se mi zmenšily a téměř vymizely lymfatické uzliny v tříslech, se kterými jsem dlouhodobě bojovala. Terapii můžu jenom doporučit. Je to léčení i relax v jednom.