MEGAFON 

Představujeme Vám náš unikátní projekt pod názvem MEGAFON, ve kterém se prolíná umělecká kreativita s oblastí duchovní. Více než 25 let zkušeností v oblasti natáčení dokumentů se stal odrazovým můstkem pro hlubinné trapie s klienty, kteří se chtějí posunout ve svém osobním i profesionálním životě a naplno rozvinout svůj jedinečný potenciál.  

Natočíme Váš osobní příběh, kterým oslovíte Vaše budoucí klienty. Poradíme Vám v oblasti marketingu a naučíme Vás stát nohama pevně na zemi a mít adekvátní výdělek za Vaši práci. Profesionální studio LOVING HEART v Olomouci, Vás podpoří v prezentaci Vašeho jedinečného poslání. Jsme komplexní a kreativní v podpoře vašeho podnikání v oblasti terapeutické, umělecké a duchovní. 

LOVING HEART s.r.o. tř.Svornosti 23, Olomouc 779 00, tel. 777 980 554, email: jerabek@loving heart.cz

Prezentační videa 

Máme schopnost nacítit Váš jedinečný talent a vyzvednout kvality jedinečnosti, které můžete nabídnout druhým aby se dozvěděli o Vaší práci a poslání.

SONNENTOR s.r.o. Čejkovice - ing. Tomáš Mitáček

Rozhovor s ing. Tomášem Mitáčkem, zakladatelem české pobočky firmy SONNENTOR s.r.o. v Čejkovicích, jako jedním z nejvýznamějších BIO zpracovatelů bylin a koření v české republice. Jejich produkty jsou s úspěchem vyváženy do celého světa. Nejvyšší důraz je kladen na kontrolované ekologické zemědělství bez používání chemických postřiků s podporou Fair Trade pro lokální pěstitele.